KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996193
nr 1499 6193
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1945, stilleben. Olja på pannå, 47x58 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:34:35
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr